| ssstef99 a întrebat:

O parere despre xiaomi redmi note 4 dar de la ce care detin deja aceste telefon?

Răspuns Câştigător
| Ap_Gabriel_2001 a răspuns:

Am si eu acelasi model de telefon si sunt destul de multumit de performantele acestuia, de claritatea pozelor, de viteza de navigare pe internet, de autonomia bateriei si de designul acestuia.
Dupa parerea mea, pe o scara de la 1 la 10 se claseaza pe locul 8-9.
Daca detii deja acest telefon, iti urez succes in a descoperi performantele acestuia.
Daca nu il detii, ti-l recomand.
Ziceai ceva de funda?

| ssstef99 explică (pentru Ap_Gabriel_2001):

Mi-am dat comanda de acest telefon si eram curios de parerile celor care il detinwinking

| untilizatorunic a răspuns (pentru ssstef99):

A venit telefonul, ce parere despre el? merita cumparat?