| Iuly2001 a întrebat:

O placa video buna ( sau mai multe ) pentru placa de baza D2811.
Pret in jur de 200 lei +/- 50

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general la acest pret o placa video noua nu merita pentru ca nu poti face mare lucru pe ea. Chiar daca cumperi o placa video tare din zilele noastre va fi limitata de placa ta de baza. Asa ca, eu iti recomand sa cumperi o placa relativ mai contemporana cu MB. Chiar daca e SH un gtx260 bate multe placi video noi la 200 de lei care sunt entry-level:
http://www.okazii.ro/......a176300372