| anng2010 a întrebat:

O placa video integrata ii buna, cam cat poate avea?

Răspuns Câştigător
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Daca vrei o placa de baza pentru gaming iti trebuie una externa pentru ca are si o racire mai buna si calitate foarte buna ca iti va tine multi ani!,,, FUNDA?

| laurentiu80 a răspuns (pentru śĩĿṽịṻ):

Placa video externa. e de aia de care se tine pe birou? sau poate ai vrut sa zici o placa video dedicata.da

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde pentru ce sa fie buna, in nici-un caz pentru gaming.

| Crytek6 a răspuns:

O placa video integrata (in cele mai multe cazuri) abia ruleaza un film HD 720p... deci e buna laughing))

| Shadow_3294 a răspuns:

Nea o placa vidoe integrata nu-i ff buna daca vr sa vizualizezi filme in HD si sa joci jocuri la o calitate mai buna cumparati o placa separat de preferat de (1GB-64bit) da mege se de 512MB acum depinde de tine si pentru ce vrei so folosesti...