| DiannaDi a întrebat:

O prietena nu imi vede story-urile pe care le postez pe Facebook, desi o am la friends. De ce? Si nu am intrat la setari, ca sa restricționez sa imi vada story-urile. Ce sa fac? Altii mi le vad, doar ea nu

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca ea are setat FB sa nu te urmareasca (unfollow), de aceea nu-ti vede story-urile.
Tu nu poti face nimic, este decizia ei daca vrea sa-si schimbe setarile in FB ul ei, si sa ti el vada sau nu are chef de tine si atunci te tine pe unfollow.

| DiannaDi explică (pentru Violleta2022):

Ma are la follow

| Violleta2022 a răspuns (pentru DiannaDi):

Evident ca nu te are, odata ce nu-ti vede povestile.
Doar faptul ca-ti spune asta din gura, mintind, nu inseamna ca te are si pe real. Multi spun de rusine cand sunt intrebati, dar daca nu-s interesati de persoana ta, nu au de ce sa te urmareasca.

| Iulian2007 a răspuns:

Pentru ca e nu se uita la story-urile tale de pe Facebook, nu o intereseaza sau chiar probabil iti are notificarile pe off... laughing