| anonim_4396 a întrebat:

O s fac un grup de facebook unde o s postez lucruri interesante care i-ar putea ajuta pe oameni. mi putei sugera nite nume? Vreau ceva ct mai sugestiv i ofer fund!

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

One for all- OFA, nu m-am luat dupa TPU- Unu pentru toti whistling.

| LoveBlueSky a răspuns:

Poti sa-i spui "With all my heart" ceea ce inseamna Din toata inima mea..Ai spus ca vrei sa-i ajuti pe oameni deci ii poti ajuta din toata inima, nu? happy

| Hurdea_Darius_2000 a răspuns:

-Find your heart -All hearts -We have one mind, and we love it -I thing, my rich is you heart -You-the love -More happy -Non stop love for all sau pe romana|Langa inima ta -Sustine doar ce iti este mai drag -Nu ai pe cine sa respecti fara iubire sau -Acum ori niciodata fa-o!