| Girly97 a întrebat:

O sa imi ia foc telefonul daca merg in Anglia si il incarc acolo?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Nu. Iti va trebui insa un adaptor pentru priza UK care sa duca amperajul de care are nevoie incarcatorul tau sau direct incarcator UK cu aceiasi parametri electrici. Un adaptor de priza bun s-ar putea sa iti foloseasca insa si la alte echipamente.

| Girly97 explică (pentru flixbuster):

Multumesc!

| Girly97 explică (pentru flixbuster):

Dar daca mi-l incarc prin USB la un laptop? Nu am rezolvat problema?

| flixbuster a răspuns (pentru Girly97):

Ba da, dar va dura mai mult probabil pentru ca USB nu stiu daca da 2A daca telefonul are nevoie de asa ceva. Si tot ai nevoie de adaptor de priza la laptop (asta daca nu ai laptop cu incarcator de UK).

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Popcorn se face

| darrio2007 a răspuns:

Pe ce lume traiesti, fato? Il bagi in priza ca si in Romania. Cu adaptor pentru prizele de aici. Ce vrei sa faci prin Anglia? Ma gasesti in Londra dacă te plictisesti.

| DaniTDCI a răspuns:

Poc pita cu unsoare

Răspuns utilizator avertizat