| c0pil1n a întrebat:

O sursa buna pentru un i5 9400f / rx 580 8 gb / Asus prime h310m-r r2.0?

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Eu ti-am spus sa te uiti ce sursa ai, ca puterea e ok, si mai conteaza doar brandul. Daca eventual e vreun Gigabyte, EVGA, etc, atunci NU trebuie in nici un caz cumparata alta.
Dar observ ca ai carcasa Myria, si asta aduce dupa sine o MICA posibilitate sa fie si sursa tot Myria, adica problematica.
Geamul e de sticla, nu e actibildul de pe ea vizibil?
In imaginea de pe net vad ceva cu G50WS parca...

| c0pil1n explică (pentru NLS):

E sticla, dar sursa nu se vede. este bagata intre capace de plastic si nu se vede nimic. Oare sa o deschid si sa pierd garantia?

| c0pil1n explică (pentru NLS):

Am gasit. Sursa este njoy de 650w. Atat am reusit sa vad. E ceva de ea?