Întrebare recomandată | palala a întrebat:

O tableta buna? Ce recomandari aveti?

Răspuns Câştigător
| Buterfly12 a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 2, 3

3 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Samsung Galaxi Tab 2

| TheMiningSheep a răspuns:

Sa inteleg ca vrei ceva la un pret rezonabil, ca daca aveai bani de Galaxy te duceai si cumparat (ori cum nu e buna)
La 500 de lei aproximativ gasesti in Domo AllView ViVa Q7, are 7 inch, un procesor QuadCore de 1.2 Ghz.E foarte buna la Gaming si are functii bune pentru treaba de ofice. Orice o sa alegi, sa nu iti iei eBoda, se tot strica si cand o bagi in service ii dau reboot si ti-o trimit inapoi mai stricata. AllView e cea mai buna solutie.

| IoanaElena1994 a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 3
http://bit.ly/1pVbKyi