| R_Opt_Armando_1992 a întrebat:

Oameni buni, cum intru si eu pe Kuende?! Mi-a zis un coleg de facultate ca e o retea sociala noua si nu imi merge codul de invitatie! Please help! Dau funda

2 răspunsuri:
| Ungureanu90 a răspuns:

Trebuie să introduci e-mailul tău și îți va veni un cod cu care te vei înregistra pe acel site, nu e foarte greu, dacă nu ți-a mers odată, mai încearcă, ar putea fi un bug minor. Multă baftă!

| LaVerd3 a răspuns:

Pur şi simplu dai click aici şi completezi spaţiile acelea https://kuende.com/r/invitation/AKTUSHI
dacă nu merge scrie la 'enter your invitation code' scrii 'AKTUSHI' şi va merge 100% (vezi că va trebui să primeşti un mail... pe care trebuie să-l accepţi, fundă?