Întrebare recomandată | AnemonaP a întrebat:

Oameni buni, cum pot sterge o poza de pe instagram laughing? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| LenaaRock97 a răspuns:

Buna!

1. Intri pe instagram
2. selectezi poza
3. langa inimioara si comentarii, in dreapta ai 3 puncte
4. click acolo
5. ai intrat in photo options
6. dai delete

Sper ca te-am putut ajuta! :*
Fundita? happy

| AnemonaP explică (pentru LenaaRock97):

Nu gasesc acele 3 puncte...

| LenaaRock97 a răspuns (pentru AnemonaP):

In dreapta de tot... presupun ca stii de unde adaugi poze ( laughing ) in dreapta e o inimioare si in capat e un dreptunghi cu ceva linii (contul tau). deasupra dreptunghiuletului sunt cele 3 puncte! :*

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa imi spui te rog cum stergi comentariile?big grin Stiu ca eu nu te-am ajutat cu un raspuns dar il primisesi deja laughingma poti ajuta tu pe mine?laughingbig grin

| Coste_Cosmin_1998 a răspuns:

Pai nu stiu

| AnemonaP explică (pentru Coste_Cosmin_1998):

Atunci de ce ai mai raspuns?

| Coste_Cosmin_1998 a răspuns (pentru AnemonaP):

Asta imi merge si mie
1. Intri pe instagram
2. selectezi poza
3. langa inimioara si comentarii, in dreapta ai 3 puncte
4. click acolo
5. ai intrat in photo options
6. dai delete

| LenaaRock97 a răspuns (pentru Coste_Cosmin_1998):

Asta am scris eu.

| Coste_Cosmin_1998 a răspuns (pentru LenaaRock97):

Pai alta nu stiu decat asta

| Karinna1 a răspuns:

Ceao! happy intri in program si jos ai 3 patratele dai pe ultimul si o sa iti intre la profil si acolo ti-s pozele si sunt trei puncte in partea dreapta si dai pe ele si o sa iti aparat "share, delete, add people" dai delete tongue si gata! big grin

| grejdanescu a răspuns:

Intra pe gramblr daca ai si dai click la history si apoi dai click la cosu de gunoi si vei sterge poza pe care doresti de pe Instagram