| alecsasweet a întrebat:

Oare daca ma duc la Orange sau un magazin de asta de telefoane (cosmote, germanos, Vodafone) si rog pe unul de acolo imi pune pe telefon o folie de protectie?

Răspuns Câştigător
| schmen a răspuns:

Mie mi-a iesit super bine http://www.youtube.com/watch?v=_KMW2hXfg7I

| alecsasweet explică (pentru schmen):

Acum incerc si eu. Daca iese bine o sa primesti o funda:*winking

9 răspunsuri:
| Liviu222 a răspuns:

Du-te la un centru de reparatii telefoane si acolo te vor ajuta sigur. La magazinele astea de care zici tu nu poti sa stii sigur deoarece nu toate au si service.

| IonutAxi a răspuns:

Cel mai bine iti cumperi tu o folie si o pui foarte usor

| alecsasweet explică:

Eu am folia, curat bine display-ul dar cand aplic folia apar bule de aer si scame sub folie. si dau si cu un card cand aplic folie dar tot apar bule. sad

| MarYan00 a răspuns:

Da iti pune, dar e usor de pus de tine:p

| onlym3 a răspuns:

Daca iti cumperi tu o folie de protectie e foarte usor de aplicat acea folie pe display (pur si simplu urmareste instructiunile!)

| ClaudiuBrasov a răspuns:

Da,doar daca ai cumaparat telefonul de la ei.

| IwantToPlayAGame a răspuns:

Uite aici un tutorial, poate te ajuta:
http://www.youtube.com/watch?v=BAMk-4eGS3U