| MeisterSchnitzel a întrebat:

Oare există o metodă gratis pentru a evita reclamele pe YouTube? Dacă vreau să mă uit la un videoclip, mai mult privesc reclame decât videoclip. Cum ar trebui să procedez?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Exista YouTube Vanced, ce are minim 4 chestii in plus:
Nu are reclame,
Poti asculta un videoclip in fundal, cand pagina nu e activa
Sunetul nu se opreste cand ecranul e oprit
Poti seta calitatea in care sa porneasca toate videoclipurile (Youtube nu are asa ceva).

Bineinteles, alegi varianta fără root.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube vanced, newpipe

| Robertandrei4858 a răspuns:

Daca te uiti pe calculator sau laptop descarca extensia addblock, eu o am si nu apare nici un fel de reclama.

| MeisterSchnitzel explică (pentru Robertandrei4858):

Și dacă mă uit de pe tabletă?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Ce ti-a spus Spiridusu'
in plus exista browsere cu adblock si pe tableta/telefon

| MeisterSchnitzel explică (pentru Zuzu1991):

Și cum procedez ca să le activez?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Google it, eu nu ma uit la utube pe telefon, si imi e muuuuuult prea lene la ora asta sa caut pentru tine tongue~~~~

| MeisterSchnitzel explică (pentru NLS):

Mulțumesc mult!

| diNNozo a răspuns (pentru NLS):

Salut! Multumesc. nu gasesc aplicatia pe IOS.

| diNNozo a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Daca te uiti pe pc/laptop instaleaza addon "adblock" dai un search pe google si dai instaleaza aplicatia. cat despre tableta/telefon nu am idee. am cautat si nu am gasit.

| NLS a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Exista YouTube Vanced, ce are minim 4 chestii in plus:
Nu are reclame,
Poti asculta un videoclip in fundal, cand pagina nu e activa
Sunetul nu se opreste cand ecranul e oprit
Poti seta calitatea in care sa porneasca toate videoclipurile (Youtube nu are asa ceva).

Bineinteles, alegi varianta fără root.