| anonim_4396 a întrebat:

Observ ca la aceasta categorie apar destui utilizatori cu probleme la acest Windows 8 (Developer Preview). Da, cititi si parenteza! Scrie "DEVELOPER PREVIEW". Nu este un Windows finalizat si nici nu e dedicat utilizatorilor de rand, ci doar entuziastilor, programatorilor, care pot crea anumite aplicatii HTML5 pentru acel Start Screen si multe altele. N-are sens sa veniti cu tot felul de intrebari: "De ce nu-mi merge bine netul? De ce mi se blocheaza Flash Player? De ce nu merg bine jocurile?". Aveti Windows 7 pentru uz general. Pentru Windows 8 mai aveti de asteptat. Acum nu avem la dispozitie decat un "experiment"! Va irositi timpul incercand sa depanati problemele pe un Windows nefinalizat, nici macar aflat in stadiu Beta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar fi dupa mine, as pune acest tip de anunturi, chiar daca nu-s intrebari in locul reclamelor atunci cand accesezi categoria ce are legatura cu acea postare. Nu de alta, dar postarea asta o sa se cam piarda printre altele (chiar daca ramane in profilul tau, dar nu ai certitudinea ca toti se vor uita).

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa este. Dar macar o zi sa fie vizibila pe la categoria asta pentru cine se uita... daca se uita. Mai mult de atat eu nu pot face, dar incerc sa fac ceva.

8 răspunsuri:
| dracidus a răspuns:

Bine, am inteles. Insa, unde e intrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru dracidus):

Nu e nevoie sa fie una! E o atentionare. Avertisment, ce vrei tu sa fie!

| dracidus a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigur? Pe buton scrie "Pune intrebarea ta aici!". Unde e intrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru dracidus):

Uite ce e, folosesc site-ul asta de vreo 2 ani de zile. N-am chef sa fac prea mult off-topic cu tine pentru ca te irita pe tine postarea asta din cauza faptului ca nu apare un "?" la sfarsit. Considera aceasta postare o intrebare pentru ca raspunde la mai multe intrebari ce au fost puse si vor mai fi puse aici, pe site! Clar? Sunt mai multi utilizatori care posteaza in acest stil, doar pentru sfaturi/sugestii/atentionari... uite de exemplu, utilizatorul neluL...foarte cunoscut pe TPU pentru asa ceva. Sau la categoria T/A, pentru entertainment. Sper ca m-am facut inteles. N-avem ce discuta mai multe pe langa subiect. O zi buna!

| dracidus a răspuns (pentru anonim_4396):

O zi buna si tie!

| AxelCole a răspuns:

Parerea mea pentru toti cei care au astfel de probele...va recomand sa va instalati un windows original si finalizat! Este cel mai bun lucru de facut!;-)

| RoscaGabyRoscaGaby a răspuns:

Ce e asta