| anonim_4396 a întrebat:

OFER FUNDA! Buna tpu.Recen am incarcat cartusele la imprimanta mea EPSON stylus DX4400 dar calculatorul nu le recunoaste si nu pot sa printez nimic, atunci cand o pornesc imi apar 2 beculete rosi si la hartie si la cartuse.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

E posibil sa nu fie incarcate cartusele de la EPSONwinking Au cipuri care nu mai functioneaza dupa reincarcare( Altele noi) happy Bafta

1 răspuns:
| EduardVikingul a răspuns:

Ia-ți altă imprimantă, e mai ieftină decât cartușele.

Sursa: Ghidul imprimantelor pentru mocangii de pe http://3dy.ro