| MasterGamer1995 a întrebat:

OFER FUNDA! URGENT!
Cineva mi-a furat parola de la email si de la steam!
Contul de la email l-am recuperat dar contul de la steam nu il mai pot accesa!
Mi-am schimbat parola. Dupa mi-am pus acea parola pentru a ma loga.
Nu mai mergea parola.
Am facut o cerere la steam pentru a-mi recupera parola.Mi-a trimis un email cu o alta parola..Acel om inca imi mai putea accesa emailul.Mi-a sters emailul cu parola.Acum am facut o cerere pe o alta adresa de email.
Cererea am facut-o ieri seara si inca nu mi-a venit nici un raspuns.E semn de rau sau de bine? Imi voi lua inapoi contul?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti poti accesa contul de e-mail pe care ai contul de steam?

| MasterGamer1995 explică (pentru William):

Da pot!

| William a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Schimba-i parola si cere inca odata parola de la steam.