| ciolpi a întrebat:

Ofer funda! Vreau sa imi iau aceasta pereche de castii dar nu stiu sigur daca se merita, astept pareri! http://www.mediagalaxy.ro/casti-blaupunkt-sport-111

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Nu se merita, in schimb am eu de vanzare niste casti beats by dr.dre tour, se aud bestial cu bass puternic.

| ciolpi explică (pentru 000MadMAX000):

1.Ce pret?
2. Originale sau fake?
3.Pentru telefon(de alea mici) sau de PC(de alea mari)?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru ciolpi):

Am si mici si mari, cele Tour sunt mici, daca esti interesat da add: maxandrey12 si iti dau poze.

| ciolpi explică (pentru 000MadMAX000):

Pret,te rog

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru ciolpi):

Pretul celor mici e de 120 lei +transport 10 lei(negociabil).iar cele mari Studio 200 lei(transport gratuit).

| ciolpi explică (pentru 000MadMAX000):

Sunt fake-uri...

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru ciolpi):

Cele mici Tour nu sunt fake-uri, cele mari sunt replici caliatatea AAA sunet identic cu originale si aspect la fel.

| ciolpi explică (pentru 000MadMAX000):

Cele mici sunt la pret de 400 lei in magazin sau de pe site-ul lui dr.dre iar cele mare sun 900 lei sau 1000lei tot in magazin si cred ca la fel e si pe site-ul lui

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru ciolpi):

Da asa e, pretul e mare, dar cum am zis le dau la 200 pe cele mari pentru ca nu sunt originale, arata si se aud al fel dar nu sunt, iar cele tour le dau cu atat pentru ca am mai multe perechi si nu le cumpara nimeni, am pus si 200 lei si nu le lua nimeni, ce sa fac cu ele?, sunt aduse din afara.Am scazut asa pretul ca nu am cui sa le dau cu 300-400 lei.Sa fim seriosi cine da 400 leo pe niste casti?

| ciolpi explică (pentru 000MadMAX000):

Si sincer foarte sincer te rog frumos.Cat te tin o pereche de casti din cele pe care le ai (cat te tin cele mici si cat te tin cele mari)pentru ca sincer eu ma gandeam sa mi le iau alea blaupunkt pentru ca au si garantie si eu asa am un "noroc" incat nu ma tin castile mai mult de 2-3 luni...pur si simplu nu mai merg (incepe sa nu se mai auda o casca iar apoi a 2 sau a 3 zi nu mai merge nici cealalta) si sincer chiar nu stiu ce sa fac...

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru ciolpi):

Prietene da-mi frumos add sa vb acolo...ca aici e nasol de tot.Si iti explic acolo cum sta treaba. Daca vrei bineinteles.

| ciolpi explică (pentru 000MadMAX000):

Da-mi tu add ca am ceva probleme cu messu si nu mai pot sa aduag persoane ciolpi_dragos

13 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Nu prea ma pricep de aceste lucruri dar cred ca ar merita.

| XxGaMeRUlTaUXx a răspuns:

NU se merita frate nu da bani degeaba.