| Toxic_5027 a întrebat:

Ohayobig grin daca am un telefon blocat in reteaua vodafone am vreo sansa sa-l deblochez?

Răspuns Câştigător
| aktlk a răspuns:

Telefonul ti-l poate debloca legal cei de la Vodafone (bineinteles contracost). Uita-te aici https://www.vodafone.ro/....../VOD004384 cat te costa, in cat timp, prin ce metode se face deblocarea, etc. ( uita-te la raspunsurile ultimelor 4 intrebari din pagina )

2 răspunsuri:
| Georgelxxel a răspuns:

Adica e codat pe reteaua Vodafone? Da normal, orice se poate decoda. Pretul variaza intre 20 si 50 de Ron. depinde de marca si model

| mary_2630 a răspuns:

trebuie sa il duci la decodat big grin si dupa iti va merge in orice retea big grin