| kb9 a întrebat:

Ok...am 10.9 GB utilizati in Google Drive, dupa ce am sters 890 de mail-uri, tot 10.9! Cel mai mare fisier din drive e 10 MB, restul 10KB - 8MB si am doar vreo 8 fisiere...pe ce s-au dus aia 10.9? *AM GOLIT COSUL DE 'RECICLARE'* si cum ii recuperez. Acum un an facusem un back-up, dar el nu a fost nici finalizat si nici nu este indexat in drive-ul meu!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Șterge tot și o sa ai 0 GB ocupați.

| kb9 explică (pentru Catrice):

Asta e idea, am fisiere de 20 de mb, le-am sters si tot 10.9 GB utilizati am

| Romaniamafia a răspuns:

Verifica daca ai fisiere la categoria computere, sterge email-urile din cosul de reciclare, arhive, spam.