| razvi99 a întrebat:

Ok am o intrebare mai ciudata, daca am pachetul acesta pentru internet: http://www.rcs-rds.ro/....../fiberlink si am router daca folosesc internetul pe telefon(prin wifi)costa suplimentar sau e inclus? dau funda pentru cel mai bun si celmai rapid raspuns mersi

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

E gratuit

1 răspuns:
| MedionTcO a răspuns:

laughing),cand folosesti wifi furi net mai exact, nu se aplica costuri.Eu stau si pe pc si pe telefon de odata cu wifi-ul activat la telefon laughing Stai linistit.