| Lollaa a întrebat:

Ok, care e faza cu Cronologia, sau Timeline pe facebook straight face, eu numai ce am activat aceea optiune, si chestia e ca nu mai merge scoasa straight face Stie cineva cum as putea sa o scot?! [Dau funda, raspunsului care chiar functioneaza ]

Răspuns Câştigător
| Aleka99 a răspuns:

Nu poti sa o scoti decta dupa 7 zile am impresia.Pentru ca scria asta si cand ai activat optiunea.

| Lollaa explică (pentru Aleka99):

Esti sigura?straight face

2 răspunsuri:
| timeline a răspuns:

Intra pe http://scapadetimeline.blogspot.com... Am facut tot ce a zis acolo si a mers! :) Succes!