| SkatePunkk a întrebat:

Ok, deci mi s-a întâmplat cea mai ciudată chestie laughing
Nu știu cum, dar reușeam să inregistrez videoclipuri cu snapchat, în timp ce redam muzica din telefon (în căști) și muzica se integra în videoclip ca și cum ar înregistra snapul.
Acum nu mai reușesc nicicum să fac treaba asta. Am căutat pe internet și toate forumurile îmi sugerează să folosesc o sursă externă pentru muzică de fundal laughing
O fi fost un bug? Mi-a plăcut la nebunie acel bug.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Cred ca ai avut snapchat inainte de a deveni pur comercial
si abia acum te-a ajuns din urma update-ul

asa ca tot ce poti sa faci e sa dezinstalezi snapchat-ul si sa instalezi unul mai vechi:

https://snapchat.en.uptodown.com/android/versions

3 răspunsuri:
| AdrienWH a răspuns:

Salut happy. Si eu am patit aceea chestie, si de curand am vrut din nou sa ma prostesc in fata camerei, folosind tot felul de filtre, dar nu a mai mers. Totusi, eu cred ca nu se mai poate face asta din motive de copyright. A fost un ''bug'' sau ce a fost foarte funny laughing)

| SkatePunkk explică (pentru Bizon95):

Las-o așa. nu mă interesa așa de mult dar am fost mirat de ce nimeni nu vorbea de chestia asta laughing) mulțumesc pentru răspuns ^^

| Bizon95 a răspuns (pentru SkatePunkk):

Cu placere