| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Ok, stiu ca Samsung Galaxy S are internet peste tot. Care alt telefon mai are internet peste tothee hee?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Orice alt telefon cu wireless- ca altfel nu imi explic, ca no fi avand net pe luna sau in centrul campului.

| filipm2001 a răspuns:

Toate telefoanele care sunt compatibile cu net-ul, la care ai optiunea de net de la retea activata. Net oriunde prinzi doar de la operatorul de telefonie mobila daca te-ai abonat la aceasta optiune. In consecinta, orice telefon cu un amarat de browser se va putea conecta la net. Sau, doar cele cu wireless, daca este vorba de conexiune WiFi, dar semnal nu ai peste tot si unde este nu e tot timpul liber.
winking

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Cred ca Google Nexus S si Samsung Galaxy SII

| Ce a răspuns:

Eu stiam ca Samsung S800Jet are Internet peste tot, Sper ca ti am fost de ajutor big grin