| Alecsandriii a întrebat:

OnePlus 3T sau Samsung Galaxy S7 Edge?
(nu ma intereseaza sa imi ziceti: "Eu am aia si stiu ca e mai bun...")

Răspuns Câştigător
| MasterGamer1995 a răspuns:

Iti recomand din suflet OnePlus 3T.
In primul rand are foarte multe review-uri bune pe internet.
In al doilea rand, costa mai putin si este mult mai bun ca un Galaxy S7 Edge.
[OnePlus 3T] 6 GB RAM [Samsung Galaxy] 4 GB RAM
La OnePlus 3T bateria se incarca 60% in 30 de minute datorita "Dash Charge-ului"
Si inca un aspect care ma face sa cumpar OnePlus 3T este ca acesta are Android aproape pur ceea ce il face sa ruleze mai rapid. Android-ul de la Samsung este modificat si merge putin mai incet.

Succes in a-ti alege telefonul! happy
In caz ca te intrebi, eu detin un Xiaomi Redmi 3S.

2 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

E clar, alegi S7 Edge, sau mai astepti putin sa apara S8.

| kavasaki99 a răspuns:

S7 Edge