| Adrianadiafg a întrebat:

P20 lite sau a6 plus. Care este mai bun? Ambele sunt 1000lei.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uită-te aici și constați că Samsung bate la toate capitolele (chiar și la egalitate tot Samsung bate) Dar tu faci cum vrei
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9156&idPhone2=9098

-- sărbători frumoase --

| Bondarel99 a răspuns:

A6 Plus are o baterie mai buna si asta e un mare plus, la P20 lite te tine o zi la utilizare medie.
Dezavantajul la A6 Plus e ca e putin mai mare si poate nu o sa iti fie comod.