| RAY a întrebat:

Pana la urma am dat comanda la acest laptop

http://m.emag.ro/......D8RLV3BBM/

ce parere aveti? oare se va vedea diferenta ca nu e full hd? eu nu vad filme in full hd

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las` ca-i bun!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptiu! Free DOS? Gaseai mult mai ieftin cu win retail.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Scriu de pe el, hardul e jalnic deci e de 7200 rpm iar sa pun hard costa nu are slot pentru ssd cred ca o sa-i spun un ssd in viitor si hdd asta il voi face extern cu rack, tastura nu e iluminata

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta il ai, cu el defilezi! Cumperi si un SSD ectern, bagi windows in el si HDD-ul il folosesti ca spatiu de stocare ca e mare.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Man e normal asa ceva? memoria ram imi sta la 90 la suta si hardul la 100 la suta am deschis doar winamp si chorme atat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu e normal. Deschide task manager-ul si vezi la procese ce tine ridicat memoria si hard-ul. Dai click dreapta pe procesele alea si apoi end task. Eventual le stergi(dezinstalezi).