| Madafaka123 a întrebat:

Parere cel.ro. Vreau sa imi comand o placa video si un pc dar nu stiu daca sunt safe. Am văzut pe Youtube 2 video-uri cu scam dar asa am văzut si pe altex si eMAG. Va rog help

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Cel.ro sunt un magazin online ok, nu e nici un scam.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sa inteleg ca tu vrei doar o unitate pc completa (nu si monitor).
Daca este asa, spune-ne cati bani ai la dispozitie pentru o astfel de investitie, si noi iti vom recomanda o unitate.

| anonimg a răspuns:

Am intrat pe site. Să nu fie Dell sau HP, deoarece sunt slabe. Adică nu o să te țină prea mult.