| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Parere HTC desire 310 vs lumia 532, 520 mai concreta ca sunt nehotarat va rog multumesc. Fara alte telefoane, doar astea.

Răspuns Câştigător
| slowbeat a răspuns:

Htc desire are camera foarte buna, filmeaza 1080p si Nokia doar 720p. In ce priveste ecranul cred ca Nokia ar fi mai oke.

3 răspunsuri:
| slowbeat a răspuns:

HTC desire 310. Baterie, procesor mai bune. Si are android care este mai practic decat windows.

| Vlad_Vladutz_1994 explică (pentru slowbeat):

Dar de camerele foto ce parere ai si de ecran, am vazut multe comentarii nasoale?

| Vlad_Vladutz_1994 explică (pentru slowbeat):

Mersi