| denisTiky a întrebat:

Parere http://fumeazaok.ro/kit-tigara-electronica-aramax-pen-90 0mah.html va rog fara bataie de joc.
Si cat te tine o rezistenta (o zi, doua?) si cat te tine o sticluta de lichid de 10ml? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Nu stiu cat de bine construite sunt (pretul este destul de important cand iti alegi o tigareta electronica, iar aceasta este destul de ieftina), iar bateria te tine undeva la o jumatate de zi, depinde cat tragi din ea. Rezistenta si nu bateria, va trebui s-o schimbi atunci cand nu mai apar aburi. Asta se intampla o data pe saptamana sau la vreo 2 saptamani, iti dai seama si singur. O sticla cu 10 ml. te poate tine intre 5 si 7 zile. Nu tine mult. Mai bine iti iei una cu 50ml.

| denisTiky explică (pentru Lostlyric):

Dar de joytech eGO aio ce parere ai? Mi se pare frumoasa ca aspect si am auzit pareri bune.

| Lostlyric a răspuns (pentru denisTiky):

Am avut Joytech. Este aspectuoasa, nevoie mare, insa nu-ti recomand. Apar foarte multe probleme. Mereu se scurgea lichidul pe alaturi, nu facea contact siguranta, pana la urma am aruncat-o.

| denisTiky explică (pentru Lostlyric):

Siguranta? Explica-mi putin nu am experienta

| Lostlyric a răspuns (pentru denisTiky):

Nu stiu daca as putea explica aici amanuntele. Dar uite aici un tutorial de calitate:
https://www.youtube.com/watch?v=FSv8tT5DB6A

| denisTiky explică (pentru Lostlyric):

Apropo, depinde si ce fel de joytech ai avut, aici e vorba de ego aio... Si am mai vazut modele de la joytech nu doar ego aio

| Lostlyric a răspuns (pentru denisTiky):

Exact ego aio am avut happy

| denisTiky explică (pentru Lostlyric):

Aa... Bai frate, nu stiu ce sa zic. Vreau sa incerc, oricum nu e pierdere mare daca nu imi place. Si nu stiu cum se iti pierdea tie lichid,.am auzit ceva de genul intr-un video (m-am uitat la un milion de rewiew-uri cu tigara aia) si zicea ca pierde putin lichid.la inceput, dupa numai. Apropo, din tutorialul ala nu prea am inteles.mare.lucru, pentru ca nu are tigari cum vreau sa imi iau eu, ala. avea nu stiu ce cu vatelina, tot felul de nebunii.

10 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Nu-i recomand tigara electronica nici la cel mai rau dusman pe care-l am. Am tras doua fumuri, m-am inecat. Nu incerca, mai bine lasa-te de fumat. Nu te ajuta la nimic.

| denisTiky explică (pentru AlexSalling):

Ms de raspuns, dar eu am intrebat altceva.

| denisTiky explică (pentru AlexSalling):

Si din tigara electronica nu se trage in plaman, normal ca te ineci... Mai intai in gura (MTL)