| UserDeTpu a întrebat:

Parere placa video GT1030?

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Nu e rea pentru banii dati pe ea, insa ai grija sa fie versiunea cu ddr5. Exista si o versiune cu ddr4, mult mai slaba.

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Slaba pentru standardele din ziua de azi, daca joci doar jocuri gen cs go si lol e ok dar daca vrei jocuri mai mari fie te joci pe low fie iti iei macar un gtx 1050 ti

| sierra1 a răspuns:

Dacă o vrei neapărat, măcar ia-o pe cea cu ventilator
(Placa video ASUS NVIDIA GeForce GT 1030 Phoenix, 2GB GDDR5, 64bit, PH-GT1030-O2G)

| marian37 a răspuns:

De ce te-ar interesa parerea subiectiva a cuiva? Sunt milioane de pareri dar placa video are o singura "descriere. Spune mai exact ce vrei sa afli despre placa video.