| Benyamin173 a întrebat:

Părere tastatura redragon yaska si mouse ul nemeanlion. Este gălăgioasă tastatura?

2 răspunsuri:
| swsh12314 a răspuns:

Eu am tastatura, nu este mecanica e destul de silentioasa fata de tastaturile mecanice, de ex eu am facut upgrade la redragon vara si are switch-uri blue si toti prietenii mei de pe discord fac urat de la tastatura, in fine. recommend tastatura si mouse-ul din pacate nu am idee, sper ca am fost de folos!

| Benyamin173 explică (pentru swsh12314):

Multumesc, ma interesa in general dacă e zgomotoasă deoarece nu vreau sa se auda foarte tare pe videoclipuri cand filmez