| CosminLeanca a întrebat:

ParerecPlaca video Sapphire AMD Radeon HD 5450, 1024MB, DDR3, 64bit, HDMI, DVI, VGA, Silent Cooling?

166 Lei.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa o folosesti. Pentru activitati multimedia ( filme hd, youtube, etc ) si pentru jocuri precum LOL sau hearthstone e ok.
Pentru jocuri grele precum BF4, ac unity sau witcher 3 in general jocuri nou aparute nu.

| CosminLeanca explică (pentru Jipa95):

Pai... Merge cel putin Minecraft si Grand Theft Auto San Andreas?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Slaba rau, interfata veche, memorie bus mica, buna doar pentru multimedia. Daca vrei gaming cauta o placa pe GDDR5 cu minim 128 bit.

| Zacase a răspuns:

In banii aia nu poti cere cine stie ce. Raportul calitate/pret e mai mult decat decent...