| LoveMadScience a întrebat:

Pareri Allview V1 Viper?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am unul de cateva luni bune. Excelent ca dotari, foarte bun ca programe, setari usoare si logice. Internetul imi merge aproape la fel de repede ca pe PC.

| hp8510p a răspuns:

Telefon chinezesc pe care cei de la Allview le aduc din China si pun sigla Allview pe el...

| Anda32 a răspuns:

Desi sunt scumpe iti sugerez aparaturile sumsung sau Apple, pentru ca Allview ca si firma nu prea e asa performanta, desi daca o cumperi cu mai putin de 300 lei e de bine