| anonim_4396 a întrebat:

Păreri Depanero?
Vreau să trimit un laptop ce l-am stricat când l-am dezinfectat (acu' un an s-a întâmplat) și nu știu dacă firma e de încredere.
Reparația e simplă. E scurtcircuitată tasta și placa de baza trebuie reparată.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

„placa de baza trebuie reparată" - asta poate să nu fie atât de simplu. Problema e că poate te trezești doar cu un diagnostic care indică faptul că nu pot face nimic și trebuie să înlocuiești piesa. Și asta te va costa bani. Dacă ai bani, poți merge la ei.

| Wr3nch a răspuns:

As merge oriunde altundeva. Am avut o experienta foarte neplacuta cu ei, si era pentru un laptop in garantie.

| Catrice a răspuns:

Mai bine mergi la unu' de lucreaza singur.

| JicaContra a răspuns:

Simpla pe dracu' daca ai bagat lichid in el 99% ca sunt arse piese in draci

| Stropdeploaie a răspuns:

Nu stiu cum este la laptopuri.dar am fost prin ianuarie la ei. cu un telefon! M am speriat cand mi-au zis ca ma costa 70lei doar sa mi zica ce defect are! Si telefonul doar trebuia sa-i fie schimbata o amarata de mufa de reincarcare a bateriei!laughing)

| floreadan a răspuns:

Depinde de situatie, daca nu ai unde in alta parte, poti incerca sa mergi la ei.