| coco4782 a întrebat:

Pareri despre "Laptop HP 255 G4 cu procesor AMD E1-6015 1.40GHz, 15.6", 4GB, 1TB, AMD Radeon R2, Free DOS "? Exprimati-va parerea mai mult despre placa video. Funda.

4 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Pe langa faptul ca este o placa AMD mai este si din zona low cost. Sa nu ai asteptari prea mari la gaming. Bafta

| Gonrax a răspuns:

Praf.
Din toate punctele de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca doresti un laptop in jur de 1000 lei. daca da, atunci acesta http://bit.ly/1YmyGcx este ceea ce iti recomand. Il gasesti la "Resigilate".
Personal am cumparat un laptop de la resigilate si sunt extrem de multumit.

| Robby_Caplat_1974 a răspuns:

Praf este un cuvant acceptabil. Dezastru cu D mare. Cum poate HP sa scoata asenenea jucarii?