| DudasLaszlo a întrebat:

Pareri despre telefonul Microsoft lumia 640? Merita sa cumpar unul?

3 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Eu am Nokia Lumia 520 si e un telefon foarte bun, il am de aproape 3 ani. Bateria tine si 5-6 zile daca nu umblii cu el, daca asculti muzica sau te joci maxim 2 zile te tine. Isi merita banii

| Aresasus a răspuns:

Eu personal as vrea sa trec pe windows....si lumia 640 este cel mai bun telefon la care m-as gandi! Cumpara-l si spune-mi si mie cum e happy

| Adrian_Rosca_2000 a răspuns:

Nuiti spun eu ca am Microsoft 635 si este foarte naspa. cele mai proaste telefoane