| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Pareri despre telefonul Vodafone Smart 3? happy

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Eu am telefon de asta. E bun imi place happy

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Care bugetul tau?
cand vrei sa faci achiztia?
vrei un telefon subtire?
la ce vrei folosi acel telefon?

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru SasNetRomania):

L-am luat deja laughing Doar ca voiam sa stiu pareri de la cei care-l au de mai mult timp.

| adrianpolice a răspuns:

Uite aici un review pentru a iti face o idee despre ce poti face cu telefonul : http://www.youtube.com/watch?v=zi_SdRpcD6E, eu ti-ai da o parere proprie dar nu stiu ce verei tu sa faci cu telefonul, adica dac vrei doar sa vorbesti sa trimiti mesaje sa faci poze da este bun ti-l recomand daca vrei sa stai pe retele de socializare si acolo consider ca este potrivit