| sltlp a răspuns:

La ce vrei sa folosesti aparatul?
Daca vrei ceva profesional, mai strange nitel: http://bit.ly/1k1Hyyo,.

| DeyCj a răspuns:

Părere bună, deși prețul mi se pare cam mare comparativ cu ceea ce știe face.Succes

| Raawrrr explică (pentru DeyCj):

Ce vrei sa spui? detaliaza pls

| DeyCj a răspuns (pentru Raawrrr):

Păi simplu. aparatul foto este inteligent, știe destul de multe, dar ăsta nu trebuie să fie un criteriu de alegere a unu astfel de device, de de asemenea se consideră a fii consumabil, ci de cum te descurci cu el, cât de ușor/rapid face poze, cât de greu este, și sum ți se pare ție ca persoană de ușor de utilizat.
Dar pentru că ai făcut referire doar la acest model, ți-am spus parerea persoanlă. happy.

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Dupa parerea mea acest aparat foto e destul de Ok din toate punctele de vedere. Dar sa stii ca nu conteaza aspectul conteaza ce are el inauntru si cat de manevrabil poate fii.
Unii spun ca e mai bun Nikon decat Canon sau invers dar nu trebuiesc bagati in seama, fiecare alege ce-i place si ce-i doreste inima vorba aia.
Aparatul pare inteligent acum depinde si cum il privesti tu.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Este un aparat foarte bun
http://bit.ly/1lrLsAA (link generat de conversion marketing)

Răspuns utilizator avertizat