| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai bun aparat de masurare pe care l-am vazut in toata viata mea pai smr, ti-ai mai pus si link-ul acolo de ref macar de-l faceai si tu cu custom domain. Se duce de rapa generatia asta

| Ionut659 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea am înțeles ce ai vrut să spui... poți să explici mai clar? Aparat de măsurat? Eu am dat link la un controller, nu la un aparat de masurat și nu cred că mi-ai pus nici un link. Iar nu cred că am dat vreun virus sau ce o fi custom domain, eu am dat un simplu link de la eMAG.