| Emy2004 a întrebat:

Păreri laptop Dell 3552?

Răspuns Câştigător
| alexandruanghel a răspuns:

Https://altex.ro/......5-free-dos ASTA E BOMBA LA 1200!

12 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

N-are port de retea pentru cablu de net, deci doar wifi. Daca nu te deranjeaza asta, e bunicel pentru navigare pe net si jocuri simple, cu toate ca s-ar putea sa mearga un pic greu fara un ssd.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E bun si accesibil ca pret. Dar sper ca iti va conveni sa folosesti doar ifi, are si placa video mai slaba.

| kar1GaNNN a răspuns:

Foarte rapid și foarte bun.

| alexandruanghel a răspuns:

Laptop Dell Inspiron 3552 cu procesor Intel® Celeron® N3060 pana la 2.48 GHz, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW, Intel® HD Graphics, Ubuntu Linux 14.04, Black. Hmm, procesor slabut, 4 gb ram sa zicem ca e destul de ok, placa video extrem de slaba, stocarea sa zicem ca e ok. In afara de navigat pe internet, sa te uiti la filme, Youtube, si poate ceva Microsoft office nu prea ai ce face cu el.

| Emy2004 explică (pentru alexandruanghel):

Atunci un alt laptop pana în 1000 ron, doar navigat ok pe Google și Youtube plus câteva programe office

| alexandruanghel a răspuns (pentru Emy2004):

Dell 3552 este ok pentru ce ai mentionat.

| Emy2004 explică (pentru alexandruanghel):

Este mai ok HP 15-ra049nq?

| alexandruanghel a răspuns (pentru Emy2004):

Este exact la fel.

| Emy2004 explică (pentru alexandruanghel):

Atunci ai avea vreo recomandare?

| alexandruanghel a răspuns (pentru Emy2004):

Ce buget ai?

| Emy2004 explică (pentru alexandruanghel):

| alexandruanghel a răspuns (pentru Emy2004):

Https://altex.ro/......5-free-dos ASTA E BOMBA LA 1200!

| andrefrancais a răspuns:

Ti-l recomand pe acesta
http://www.cel.ro/......SIyMjMp-l/
si merge cel mai bine cu windows 8.1
https://www.emag.ro/......DK6T3MBBM/