| gabinesss a întrebat:

Pareri laptop njoy ediam? Nu am buget mai mare.

5 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Eu inteleg ca ai buget mic, dar totusi laughing)

Eu zic sa cauti pe la amanet un laptop. Eu personal am facut rost de un I5 4th (a ptra generatie) cu 4GB RAM si INtel HD Graohics 4500 la parca 600-700 lei nu mai stiu sigur si cu 150 lei mi-am pus si SSD pe el si a iesit ceva mult mai bun decat ce zici tu. (bine eu inteleg ca nici ce am eu nu rupe, dar in pretul lui este nemaipomenit)

Deci sfatul meu este sa mai cauti ceva SH sau la amanet

| aXy99 a răspuns:

Mai asteapta sa faci bani, numerita laptopul nici jumate'.

| gabinesss explică (pentru Bogdan70001):

Mi-e frica ca ar avea defecte

| Bogdan70001 a răspuns (pentru gabinesss):

Da...bineinteles exista si riscul asta..eu l-am luat din ANglia unde tepele nu sunt ca in RO aici este un risc mai mare, dar daca nu vrei sa astepti sa mai faci bani si vrei si un laptop bun nu vad alta solutie...sti vorba aia "nu risti, nu castigi"

| CM7YRE a răspuns:

Cu ce specificatii? Celeron N4000? Daca la asta te referi, nou nout, si vrei "gaming", slabe sanse.