| EduardLeo a întrebat:

Parintii mi-au pus parola la bios. Stie cineva cum as putea so aflu parola? (DOAR sa AFLU. Parintii mei umbla la calculator deci daca observa ca a disparut...)

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Exista doar varianta de a reseta parola de la bios: deconectezi calculatorul de la curetn, scoti bateria de la placa de baza, astepti vreo 10 min si se sterge parola. de aflat nu stiu nici o modalitate.

| irbis a răspuns:

Daca vrei sa o afli, trebuie sa o vezi cand e introdusa sau sa o ghicesti.