| andreipuiu a întrebat:

Parse error: syntax error, unexpected "config.php" (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING) in C:\xampp\htdocs\indianul\login.php on line 2

>login.php::::=required 'config.php';

>config.php::=

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E "require" nu "required"

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Daca treci la subiect asa nici noi nu stim ce trebuie sa zicem.
2 Trebuie sa zici ce servar ai daca vrei sa rezolvi problema (Metin2, Samp, Cs...) ca stim din prima ca ai o problema cu xampp.

3 Daca nu ne zici niciun detaliu ce problema si doar eroarea in sine o poti rezolva si singur (nu suntem ghicitori sau sa vedem viitorul ca sa te putem ajuta daca nu ne zici problema)?