| Balita_Tina_1977 a întrebat:

PC-ul de la servici, pana acum cateva zile mergea fara nici o problema (se-ncarca destul de repede, vedeam videoclipuri pe yutube fara intreruperi), la un moment dat nu mai deschidea nici un video. de pe youtube si o cunostinta mi-a spus sa sterg istoricul de navigare, cookie-urile si fisierele memorate incache. Se poate ca din aceasta cauza sa se-ncarce asa de greu si sa mearga sacadat video de pe youtube? Pe acest PC am multe programe instalate de cei din firma, daca m-ati putea ajuta dar neafectand programele si fisierele care se gasesc in el.

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Banuiesc ca acel computer se afla in retea, verifica la administratorul retelei. Exista posibilitatea sa fie restrictionat accesul la unele site-uri fara sa fiti informata. Exista posibilitatea sa stergeti istoricul, puteti instala un simplu Ccleaner pentru curatare. Sunt mai multe programe care fac acest lucru. Luati varianta free! Bafta!
http://www.piriform.com/ccleaner/download

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Install driver placa video si da, sterge cookies si istoricul

| Balita_Tina_1977 explică:

Mai intreb odata: nu-mi afecteaza ceea ce am instalat in PC de cei din firma(programe sau mai multe fisiere)? Daca nu, cum se instaleaza?