| vip002 a întrebat:

Pc-ul me se intrerupe si apar niste linii oblice pe ecran ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Cel mai probabil e de la placa video. Daca windowsul s-a dus, nu ar mai porni bine + ca programele ar fi date peste cap!
Vezi, in cazul in care iti merge bine si nu a i probleme cu el e posibil sa fie de la monitor.
Verifica cablul care face legatura cu placa vidoe vezi poate e intrerupt si daca nu e posibil 50% sa fie placa si 50% sa fie monitorul!
Bafta!

4 răspunsuri:
| Iяiηα a răspuns:

Ca s-a dus naiba sistemul.Reinstaleaza windowsul.O sa fie cam naspa...Noroc,nu uita sa-ti salvezi pe un stick toate datele importante din pc.Sau poti sa-l duci la reparat daca vrei, ca sa afli exact ce are.Succes!

| vip002 explică (pentru Iяiηα):

Multumesc pentru sfat!

| Iяiηα a răspuns (pentru vip002):

N-ai pentru ce.happy Ma bucur ca te-am ajutat