| David_Silviu_2001 a întrebat:

Pc ul meu dupa ce am descarcat un program s-a stins iar acum isi da restart continu adica scrie Gigabyte (placa) pe ecran iar apoi se face blackscreen se opreste si iar porneste si tot asa.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sterge tot HDD-ul si reinstaleaza Windowsul daca n-a reusit sa-ti distruga HDD-ul. Uita-te in BIOS si vezi daca se vede HDD-ul. Banuiesc ca nu ai un PC de pe care sa-ti faci un stick cu un antivirus care sa lucreze din BIOS!

| Superior a răspuns:

Mi s-a intamplat ceva asemanator, am rezolvat reinstaland windows-ul. Ai descarcat cine stie ce aim pentru CS si ti-a bagat virusuri din alea chinezesti.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ai descarcat probabil un virus care ti-a ster system 32.