| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Pe acest pc pot juca orice joc cu setarile pe high?

Intel ® CoreTM i5 2500K 3.3GHz, 4GB DDR3 1333 MHz, HDD 1TB, ATI Radeon HD 6770 1GB...

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu chiar "orice" dar "majoritatea". Conteaza si daca monitorul tau are 1280X1024 sau 2560X1900...

| DraGfirE a răspuns:

Pai sincer sa fiu e bun dar nu o sa iti mearga de exemplu l.a noire la maxim deci ar trebui sa te gandesti ca nu o sa iti mearga totul pardon tot timpul asa o fost pe zi ce trece tehnologia creste ia vorba mea si da-o mai departe ca asa e dar revenind la intrebarea ta iti merg 92% din jocuri la high

| traxter a răspuns:

Depinde ce joc. oricum e f bun calculatorul.merge orice joc dar nu pe high.mai pune 2 rami ca sa mearga mai binewinking
p.s.:cred ca deja merge bine:d

| KodrutZ a răspuns (pentru traxter):

Foarte bun pe naiba cu DDR3 la 1333...