| Alexinho94 a întrebat:

Pe Allview P5 Alldro / Allview a5 duo sau Allview h2 Qubo merg jocuri de genu Asphalt 8 sau Real Racing 3? Are cineva vreunu din cele 3 telefoane? Ce imi poate spune de el? Multumesc.

Fundaaa.

1 răspuns:
| AtAt_Eu_Shi_1973 a răspuns:

Allview a5 duo merge asphalt dar de real racing nu stiu ce sa zic, in mare parte merg cam toate jocurile care le are in google play poti incerca si imi spui cum a decurs, am avut eu Allview a4 duo si imi mergeau toate depe google funda?