| Steaua11 a întrebat:

Pe "anumite" siteuri cand urmaresc video nu sta imaginea pe 1080 pix si tot se schimba in theater mode, split mode si nu se aude nici sunetul. Ce sa fie?

2 răspunsuri:
| Iamforfun a răspuns:

Poate nu este problema la telefonul tău, ci la site-urile respective.

| Steaua11 explică (pentru Iamforfun):

Pe telefon merge, pe pc nu. Aceeasi problema era cand nu aveam ultima versiune de Adobe flash. Acum nu mai e nimic de instalat ca sa stea stabila...suta la suta ca e nevoie de vreun program.