| niNNu a întrebat:

Pe care sa il aleg dintre Samsung S7230E Wave sau Samsung Galaxy Mini S5570 Steel? Argumentativa raspunsurile de ce Da sau de ce Nu!

Răspuns Câştigător
| ionutzuck a răspuns:

Samsung s7230e wave am si eu, eu zic sa alegi samsungul pentru ca are ecranul mai mare, are camera de 5mp, se aude tare si clar si arata foarte bine are capacul din spate de metal, plusul lui Samsung galaxy mini este ca are android si si gasesc mai multe aplicatii, Samsung-ul are sistem de operare bada pentru care inca nu sunt foarte multe aplicatii pentru ca este la inceput dar este un sistem foarte bun si stabil...

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ia Samsung wave pentru. ca: are camera mai mare (5 mp), este mai rezistent iar look-ul lui este impresionant.

| niNNu explică:

Mda sincer singuru lucru ce ma atras la galaxy era sistemul de operare.In rest SAMSUNG WAVE mise pare genial.