| Hmrsvlad a întrebat:

Pe ce apas ca sa filmez cu fraps?

1 răspuns:
| LinxCont a răspuns:

In tabul Movies se vede tasta rapida Hotkey care apasata porneste/opreste inregistrarea. Initial e tasta F9 cu functia de oprire/pornire inregistrare. Se poate alege si alta tasta sau combinatie de taste apasand "Disable" apoi click in casuta din fata buronului disable si apasand tasta dorita, dar cred ca F9 e ok. Pentru Screenshot in tabul Screenshots se vede ca F10 e tasta pentru a face o captura de ecran.

Deci, daca nu a fost modificat nimic in setari, F9 e tasta care se apasa pentru a porni/opri inregistrarea.